45ste edite Kom in de Kas!

Datum

01 april 2023 t/m 02 april 2023

Locatie

Aalsmeer

Dit jaar is het weer tijd voor een bijzondere editie van Kom in de Kas! De 45ste editie staat in het teken van Groene Liefde. Liefde voor elkaar, voor de kwekers en de producten uit de kas. Een speciale liefde die de sector, de kwekers en de producten bij elkaar brengt. Kom in de Kas en ervaar de Groene Liefde!

Contact

Kom in de Kas viert dit jaar alweer haar 45ste editie. Het thema van deze editie isLiefde in een speciale variant: Groene Liefde! Groene Liefde voor elkaar, voor de sector, voor de kwekers en voor de producten uit de kas. Het belooft weer een prachtige editie te worden.

Datum en tijden

Kom in de Kas is dit jaar terug en wordt gehouden op zaterdag 1 en zondag 2 april op verschillende prachtige locaties door het hele land. Ook Aalsmeer is natuurlijk niet vergeten!

Wil je weten welke lokale kwekers erbij betrokken zijn? Hou dan de website van Kom  in  de Kas goed in de gaten!

Contact

Kom in de Kas
Aalsmeer